masz pytania? Zadzwoń: 602 270 216

WIĘCEJ

Magenta Studio to agencja reklamowa, oferująca Państwu kompleksową usługę reklamową od profesjonalnej kreacji do końcowego produktu, z którego będą Państwo w pełni zadowoleni.


Z dużym doświadczeniem i pasją zajmujemy się szeroko rozumianą reklamą i wizerunkiem firm, a także poligrafią i grafiką. Tworzymy identyfikację wizualną na potrzeby naszych klientów: logo, wizytówki, papier firmowy, koperty itp.

Wykonujemy projekty graficzne wszystkich możliwych nośników informacji o firmie: katalogi, foldery, kalendarze, banery, gazetki reklamowe, ulotki, wizytówki, teczki ofertowe itp.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, ponieważ każdy ma inne oczekiwania, potrzeby i wymagania. Dlatego staramy się na bieżąco poznawać rynek, rozwijać się by w pełni sprostać stawianym nam wyzwaniom.

Od strony jakości prac zapewniamy wysoki poziom projektów, doskonały druk, profesjonalne doradztwo i dobór materiałów co potwierdza wieloletnie doświadczenie i szereg zrealizowanych projektów a co najważniejsze zadowolony i powracający Klient.

 

Dla tych którzy mają czas i sami chcieliby stworzyć coś własnego i niepowtarzalnego polecamy FotoAlbumy i FotoKalendarze, które są idealnym rozwiązaniem na różne okazje: fotoalbum ślubny, urodzinowy, pamiątka z wakacji, fotoksiążka z pierwszych miesięcy życia dziecka oraz wszystkich ważniejszych chwil w jego życiu. Program, który polecamy jest całkowicie darmowy, bardzo intuicyjny a zarazem bogaty w mnóstwo różnych rozwiązań graficznych. Wystarczy pobrać go z naszej strony i dać się porwać fantazji :)

logo

tel./fax: 74 637 90 60
tel. kom. 0 602 270 216

© Magenta Studio