masz pytania? Zadzwoń: 602 270 216

FotoObrazy

Oszałamiająca jakość druku i bardzo duża wytrzymałość Technologia druku latexowego pozwala na realizowanie wydruków przeznaczonych zarówno do wnętrz jak i na zewnątrz. Doskonała jakość wydruku w bogatych barwach i żywych tonach sprawia, że przyciągnie on wzrok każdego. Wydruki latexowe HP są bezwonne, dlatego poszerza się znacznie paleta ich zastosowania. Pozwala to na druk na materiałach do każdego rodzaju wnętrz, nawet tam, gdzie unoszący się zapach może być powodem do niepokoju.

W głowie każdego z nas ukrytych jest wiele wspaniałych pomysłów na obrazy. Teraz każdy może być artystą. Stwórz swoją własną kolekcję płócien, które upiększą wnętrza mieszkania.

 

FotoObraz to przeniesione na płótno zdjęcia lub kolaże utworzone przez Ciebie w dowolnym programie graficznym. Drukujemy na płótnach typu Canvas o gramaturze 220g/m² , atramentami utwardzanymi promieniami UV, dającymi wspaniałe odwzorowanie barw oraz wieloletnią trwałość i odporność na promieniowanie UV. Następnie Twoje Obrazy są napinane na najwyższej jakości drewniane blejtramy.

Druk odbywa się na maszynie Arizona 250 GT w technologii Océ VariaDot™. Zdjęcie drukowane są poza krawędź, dzięki czemu boki są również zadrukowane. Czas realizacji: 7 dni roboczych.
Obraz na płótnie może być idealnym prezentem dla mamy, taty, babci czy każdej ukochanej osoby, na który nie trzeba wydać dużych pieniędzy.

 

 

FOTOPRODUKTY

logo

tel./fax: 74 637 90 60
tel. kom. 0 602 270 216

© Magenta Studio