masz pytania? Zadzwoń: 602 270 216

FotoTapeta

Oszałamiająca jakość druku i bardzo duża wytrzymałość Technologia druku latexowego pozwala na realizowanie wydruków przeznaczonych zarówno do wnętrz jak i na zewnątrz. Doskonała jakość wydruku w bogatych barwach i żywych tonach sprawia, że przyciągnie on wzrok każdego. Wydruki latexowe HP są bezwonne, dlatego poszerza się znacznie paleta ich zastosowania. Pozwala to na druk na materiałach do każdego rodzaju wnętrz, nawet tam, gdzie unoszący się zapach może być powodem do niepokoju.

Bardzo często chcemy aby dekoracja, która ma pojawić się na ścianach naszych mieszkań czy domów była naprawdę wyjątkowa. Chcemy aby nas zachwycała nawet gdy spojrzymy na nią po raz setny tego samego dnia. Znalezienie tego jedynego motywu do łatwych nie należy, ale mając na horyzoncie cel, jesteśmy w stanie poświęcić kilka minut na poszukiwania.

 


Fototapeta to pomysł na dekorację ścian, która z łatwością odmieni wnętrze zarówno każdego domu jak i biura, restauracji czy też hotelu. Nasze fototapety produkowane są z dużą dbałością o szczegóły i estetykę wydruku. Charakteryzują się wytrzymałością i soczystymi kolorami. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii druku fototapety są w 100% bezpieczne dla zdrowia, nie blakną z upływem czasu i nie wydzielają drażniących zapachów. Designerskie motywy na fototapecie zmienią białe ściany w prawdziwą galerię sztuki!

 

Wszystkie nasze fototapety drukowane są w najwyższej rozdzielczości, przy użyciu najnowocześniejszego dostępnego na świecie, profesjonalnego, wielkoformatowego plotera - HP Latex 310. Ploter ten wykorzystuje ekologiczne tusze lateksowe na bazie wody, która odparowuje w procesie termicznego utrwalania. Technologia druku lateksowego pozwala na druk z przełomową, fotograficzną jakością, odwzorowującą nawet najdrobniejsze szczegóły, przy perfekcyjnym odzwierciedleniu barw.

 

 

 

 

FOTOPRODUKTY

logo

tel./fax: 74 637 90 60
tel. kom. 0 602 270 216

© Magenta Studio