masz pytania? Zadzwoń: 602 270 216

DRUKI

Oszałamiająca jakość druku i bardzo duża wytrzymałość Technologia druku latexowego pozwala na realizowanie wydruków przeznaczonych zarówno do wnętrz jak i na zewnątrz. Doskonała jakość wydruku w bogatych barwach i żywych tonach sprawia, że przyciągnie on wzrok każdego. Wydruki latexowe HP są bezwonne, dlatego poszerza się znacznie paleta ich zastosowania. Pozwala to na druk na materiałach do każdego rodzaju wnętrz, nawet tam, gdzie unoszący się zapach może być powodem do niepokoju.

galeria
galeria

FOLIA OWV

Folia OWV to specjalny rodzaj folii o perforowanej powierzchni. Gęsto i równomierne rozmieszczone niewielkich rozmiarów otwory nadają jej półprzepuszczalny dla światła charakter.

galeria
galeria

FOTOTAPETY

Przeznaczone do druku wielkoformatowego media w celu uzyskania indywidualnych rozwiązań w aranżacji wnętrz o charakterze publicznym oraz prywatnym (fototapety oraz murale).

galeria
galeria

FOTOOBRAZY

W głowie każdego z nas ukrytych jest wiele wspaniałych pomysłów na obrazy. Teraz każdy może być artystą. Stwórz swoją własną kolekcję płócien, które upiększą wnętrza mieszkania.

logo

tel./fax: 74 637 90 60
tel. kom. 0 602 270 216

© Magenta Studio